تاریخ انتشار : شنبه 23 دی 1402 - 11:28
362 بازدید
کد خبر : 208462

متفاوت ترین اموزش باریستا کرج در آموزشگاه کافی پارس با تضمین بازار کار

متفاوت ترین اموزش باریستا کرج در آموزشگاه کافی پارس با تضمین بازار کار

  در دنیای امروز، صنعت قهوه به سرعت در حال گسترش است و همچنین نیاز به باریستاهای ماهر و متخصص افزایش یافته است. با افتتاح آموزشگاه کافی پارس در شهر کرج، یک مکان منحصر به فرد برای آموزش مهارت‌های باریستایی به وجود آمده است که از دیگر موسسات آموزشی در این حوزه با ویژگی‌ها و

 

در دنیای امروز، صنعت قهوه به سرعت در حال گسترش است و همچنین نیاز به باریستاهای ماهر و متخصص افزایش یافته است. با افتتاح آموزشگاه کافی پارس در شهر کرج، یک مکان منحصر به فرد برای آموزش مهارت‌های باریستایی به وجود آمده است که از دیگر موسسات آموزشی در این حوزه با ویژگی‌ها و امکانات متفاوتی برخوردار است.

در این مقاله، به بررسی چگونگی تدریس آموزش باریستا کرج در آموزشگاه کافی پارس پرداخته و نحوه ارتقاء مهارت‌های باریستایی در این محیط منحصر به فرد را بررسی خواهیم کرد. اهمیت تضمین بازار کار و تبدیل دانشجویان به یک باریستایی حرفه ای برای موفقیت در صنعت قهوه و خدمات کافه و کافی شاپ برای کافی پارس بسیار اهمیت داشته و کافی پارس 

آموزشگاه کافی پارس با ارائه برنامه‌های آموزشی جامع و کاربردی، دانشجویان را برای ورود به بازار کار آماده می‌سازد. آموزشگاه کاافی پارس با بهره‌ گیری ازاساتید متخصص این حوزه، به هنرجویان فرصتی عالی برای فراگیری مهارت‌های باریستایی، مدیریت کافه و …. را ارائه می دهد.

در این مقاله، به بررسی مزایای عالی آموزشگاه پارس متفاوت ترین و معتبر ترین آموزشگاه باریستایی و بارتندری می پردازیم. همچنین، نگاهی به موفقیت‌ها و تجارب فارغ‌التحصیلان این آموزشگاه خواهیم داشت تا به شما ارائه کنیم که چگونه آموزش در کافی پارس می‌تواند بر حرفه ای شدن افراد تاثیر به سزایی بگذارد.

سرفصل های آموزش باریستا کرج

یک آموزشگاه باریستایی حرفه ای باید هنرجو را از مقدماتی تا پیشرفته آموزش دهد و تضمینی تمامی آیتم های منو یک کافه را به هنرجویان یاد دهد. سرفصل هایی مانند عصاره گیری اصولی اسپرسو، کاپوچینو، لته، موکا و… . همچنین با توجه به اینکه قهوه های دمی علاقمندان به خود را دارد پس  تمامی هنرجویان دوره باریستا، میبایست به تمامی قهوه های دمی نسل سوم مثل V60، کمکس، کلدبرو، سایفون و… مسلط باشد. متاسفانه اکثر آموزشگاه های باریستایی یکسری سرفصل های خیلی قدیمی دارند که هیچ کاربردی هم ندارد.

معرفی بهترین آموزشگاه دوره باریستا و بارتندر و مزایای آن

در این مقاله سعی داریم بهترین آموزشگاه آموزش باریستا و بارتندر ایران را به شما معرفی کنیم، دوره باریستا و بارتندری که کافی پارس ارائه می دهد، توسط استادان باریستا و بارتندر حرفه ای آموزش داده می شود، این استادان دارای دانش به روز و کافی هستند و طبق سرفصل های مناسب دوره ها، آموزش به هنرجو را پیش می برند.

تاریخ پایان دوره برای شما مشخص نیست چرا که دوره تا زمانی که شما تایید یادگیری کامل ندهید ادامه پیدا می کند و هنرجو در این آموزشگاه سرفصل به سرفصل با استاد پیش رفته و تایید میکند و لیستی را امضاء می کند که سرفصل مورد نظر را به طور کامل یادگرفته و اشکالاتش را برطرف کرده.

هنرجو دقیقا در محیطی که مانند کافه تجهیز شده به صورت تئوری و عملی با تجهیزات کافی شاپی که شامل انواع ماشین های اسپرسو و پلتفرم های دم آوری قهوه، انواع دانه های قهوه با رست های مختلف،انواع آسیاب ها و لوازم مناسب بار سرد کافه و…آموزش می بیند.

هنرجو بعد از ثبت نام در دوره های آموزشی کافی پارس یک کارت گارانتی ۵ ساله دریافت می کند و مزایای ایم کارت گارنتی که مناسب ورود به بازار کار است شامل موارد زیر می شود:

۵ سال کلاس‌های رفع اشکال رایگان

۵ سال شرکت در ورکشاپ‌های تخصصی باریستایی و بارتندری به صورت رایگان

۵ سال شرکت در تورهای بازدید از کارخانجات رستری ایران به صورت رایگان

۵ سال استفاده از مشاوره‌های راه‌اندازی، مدیریت، تبلیغات و بازاریابی کافه به صورت رایگان

این مزایا باعث می‌شود که ارتباط هنرجو با کافی پارس برای مدت طولانی‌تری ادامه داشته باشد و علم و مهارت‌های هنرجو را به‌روز نگه دارد. هیچ آموزشگاهی همچنین سرویسی به هنرجویان خود ارائه نمی‌دهد.

 

تضمین آینده شغلی با مزیت کلاس های باریستا کافی پارس

اگر دغدغه یادگیری کامل و درست را دارید، پیشنهاد ما به شما کافی پارس است، کلاس های کافی پارس به صورت خصوصی و نیمه خصوصی برگذار می شود یعنی در هر کلاس ۱ تا ۳ نفر آموزش میبینند. مزیت برگذاری این نوع کلاس ها این است که هنرجو در محیطی دوستانه و آرام با تعداد نفرات بسیار کم به راحتی آموزش می بیند و همراه با استاد مشکلات خود را برطرف می کند و همیچنین با استفاده از تجهیزات و وسایل حرفه‌ای به تمرین بپردازد. این در مقابل آموزشگاه‌های دیگر که به منظور کسب سود بیشتر، کلاس‌های گروهی با تعداد بیشتری هنرجو برگزار می‌کنند، قرار دارد. در کلاس های آموزشی آموزشگاه ها و موسسیات دیگر، شخصیت‌ها و طرز فکرهای مختلفی در یک کلاس حضور دارند که ممکن است اثربخشی یادگیری را کاهش دهد.

کافی پارس با آموزش های به روز و مناسبی که دارد موجب یادگیری صحیح هنرجو شده و هنرجو با مراجعه به بازار کار به واسطه ی دانش به روزی که کافی پارس به او منتقل کرده است به راحتی در یکی از رستوران ها و کافی شاپ ها استخدام می شود.

تضمین معرفی به بازار کار توسط آکادمی کافی پارس

آموزشگاه “کافی پارس” به شما فرصتی بی‌نظیر برای ورود به بازار کار در حوزه باریستایی می‌دهد، تضمین معرفی به بازار کار است که از جمله ویژگی‌های منحصر به فرد این آموزشگاه می‌باشد. بسیاری از کافه‌ها و رستوران‌های معتبر ایران نیروی کار خود را از جمله باریستا، بارتندر، ویتر، و از افرادی که دوره‌های آموزشی کافی پارس را با توجه به نیاز بازار کار گذرانده‌اند، تامین می‌کنند. این به این معناست که تمامی هنرجویانی که به دلیل توانایی‌های حرفه‌ای خود در کلاس‌های کافی پارس ثبت‌نام کرده‌اند، توسط خود کافی پارس به بازار کار معرفی شده و با شرایط و حقوق بهتری استخدام می‌شوند.

همچنین این مورد را در نظر بگیرید که کافی پارس در سراسر کشور شعبه و نمایندگی کافه اعطا می کند بی شک برای تمامی شعب اقدام به استخدام باریستا می کند، نیرو های کاری خود را از افرادی که در آموزشگاه کافی پارس آموزش دیده اند گزینس می کند.

اگر به کارآموزی در کنار استاد ها علاقه داشته باشید، مزیت بعدی آکادمی کافی پارس امکان کارآموزی برای هنرجویان است. پس از پایان دوره آموزشی، هنرجویان می‌توانند به عنوان کارآموز و کارورز در خود آکادمی کافی پارس مشغول به کار شوند و تجربه حرفه‌ای تری در زمینه قهوه‌سازی کسب کنند. این تجربه امکان بهبود مهارت‌های شغلی آنها و افزایش اعتماد به نفس را فراهم می‌کند.

نتیجه گیری

آموزش باریستایی در آموزشگاه کافی پارس، یک سفر به عمق دنیای قهوه است که از ابتدا تا انتها، با تضمین بازار کار، همواره همراه دانشجویان خود است. اینجا جایی است که دانش و هنر به دست آمده، میان ارتقاء مهارت‌ها و ذوق آفرینی به عشق قهوه، به یک تجربه جذاب و بی‌نظیر تبدیل می‌شود. آموزشگاه کافی پارس با برنامه‌های آموزشی تخصصی، تجهیزات پیشرفته، و ارتباط فعّال با صنعت، این امکان را به دانشجویان می‌دهد تا با اعتماد به نفس و مهارت‌های بالا، در دنیای پویای باریستایی و خدمات قهوه به موفقیت پیش بروند. به عنوان آغازی جدید در دنیای فراوان امکانات کافه و رستوران، آموزشگاه کافی پارس با تضمین بازار کار، دانشجویان را به دنیایی پراز فرصت‌ها و چالش‌های خلاقانه می‌برد. بیاکوشیم که هر جستجوی چایقالی و هر قطره اسپرسو، به یک داستان موفقیت تبدیل شود و در تاریخ باریستایی، نام آموزشگاه کافی پارس به عنوان نمادی از متفاوت ترین آموزشگاه باریستایی با تضمین در بازار کار شناخته شود.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.