تاریخ انتشار : یکشنبه 29 بهمن 1402 - 15:20
452 بازدید
کد خبر : 208489

میخواهید به یک لته آرتیست حرفه ای تبدیل شوید ؟ فقط کلاس لته آرت کافی پارس انتخاب شماست

میخواهید به یک لته آرتیست حرفه ای تبدیل شوید ؟ فقط کلاس لته آرت کافی پارس انتخاب شماست

  هر فردی درون خودش یک هنرمند نهفته دارد، اما بسیاری از ما از کشف و توسعه این استعدادها عقب می‌مانیم. اما آیا تصور کرده‌اید که چه احساسی است که بتوانید با لته آرت، یکی از جذاب‌ترین و خلاق‌ترین شیوه‌های هنری امروزه، ارتباط برقرار کنید؟ لته آرت یک فرآیند هنری است که با فوم شیر

 

هر فردی درون خودش یک هنرمند نهفته دارد، اما بسیاری از ما از کشف و توسعه این استعدادها عقب می‌مانیم. اما آیا تصور کرده‌اید که چه احساسی است که بتوانید با لته آرت، یکی از جذاب‌ترین و خلاق‌ترین شیوه‌های هنری امروزه، ارتباط برقرار کنید؟ لته آرت یک فرآیند هنری است که با فوم شیر روی قهوه طرح ایجاد می کنید.

امروزه، با رشد صنعت قهوه و ارتباط آن با هنر، لته آرت به عنوان یکی از محبوب‌ترین روش‌های بیان هنری شناخته شده است. اما چطور می‌توانید به یک لته آرتیست حرفه‌ای تبدیل شوید؟ 

انتخاب یک کلاس لته آرت معتبر گامی مهم برای یک باریستا است. کلاس لته آرت می‌تواند نقطه شروعی عالی برای کسب دانش و مهارت‌های لازم برای این رشته باشد. کلاس‌های آموزشی با تمرکز بر تکنیک‌ها، مواد و ابزارهای مورد نیاز، به شما کمک می‌کنند تا تمام تخصص و مهارت لاته آرت را همانند یک حرفه ای کسب کنید.

بنابراین، اگر شما هم دغدغه دارید که چگونه می‌توانید به یک لته آرتیست حرفه‌ای تبدیل شوید، انتخاب یک کلاس لته آرت معتبر، اولین گام موفقیت شما خواهد بود. از این پس، با همکاری با مربیان مجرب و تمرین مستمر در آکادمی کافی پارس، می‌توانید به دنیای جذاب و الهام‌بخش لته آرت وارد شوید و خلاقیت خود را در این فرآیند به نمایش بگذارید.

آکادمی کافی پارس بهترین آموزشگاه باریستایی

آکادمی کافی پارس با برگذاری کلاس لته آرت، باریستایی، بارتندی حرف اول را در آموزشگاه های ایران می زند و به عنوان بهترین آموزشگاه باریستایی شناخته می شود که همیشه سعی بر جلب رضایت هنرجویان علاقه مند به صنعت قهوه دارد. آموزشگاه کافی پارس با مزایای منحصر به فردی که ارائه می دهد اعتماد هنرجویان را جلب کرده و همه ساله ۲۰۰۰ الی ۳۰۰۰ باریستا و بارتندر موفق را وارد بازار کار می کند.

کلاس لاته آرت مناسب چه افرادی است؟

آموزش تخصصی لته آرت واقعاً برای همه افرادی که به دنیای قهوه و باریستایی علاقه‌مند هستند، مناسب است. اگر شما علاقه‌مند به هنر قهوه‌سازی و باریستایی هستید، با شرکت در دوره‌های آموزشی لته آرت، می‌توانید یکی از مهمترین مهارت‌های هنری را که برای هنرجویان بسیار اهمیت دارد، یعنی لته آرت، به خوبی یاد بگیرید و در دنیای قهوه‌سازی به عنوان یک لته آرتیست باریستایی شناخته شوید.

دسته دیگری که کلاس لاته آرت مناسب آنهاست، باریستاها و صاحبان کافه ها هستند که می‌خواهند مهارت خود را در این زمینه بهبود بخشند. با شرکت در این دوره‌های حرفه‌ای، تمامی مهارت‌ها و تکنیک‌های یک باریستای حرفه‌ای را در این زمینه یاد می‌گیرند و به راحتی می‌توانند در کافه و رستوران‌های معتبر و حرفه‌ای استخدام شوند و به فعالیت بپردازند.

آموزش تخصصی لته آرت یکی از دوره‌هایی است که علاوه بر مهارت‌های باریستایی، نیاز به خلاقیت و هنر شما را نیز دارد. در این دوره، علاوه بر اینکه مهارت‌های قهوه‌سازی و باریستایی را یاد می‌گیرید، با هنر و خلاقیت نیز آشنا می‌شوید و با تلفیق مهارت و هنر، تجربه‌ای به یاد ماندنی برای مشتریان خود فراهم می‌کنید. باریستاهایی که هنر و خلاقیت خود را در این زمینه پرورش داده‌اند، در اجرای لته آرت بسیار موفق‌تر خواهند بود.

سرفصل های کلاس لاته آرت

آموزش و آشنایی با شیمی شیر

 

آموزش و آشنایی با شیمی قهوه

 

آموزش روند شکل گیری آرت

 

آموزش انواع دسته بندی آرت ها

 

آموزش انواع روش های فوم گیری اصولی

 

آموزش تخصصی دمای شیر برای پایداری لته آرت

 

آموزش هماهنگی اعصاب و عضله در لته آرت

 

آموزش تخصصی پورینگ و زیرسازی

 

آموزش تخصصی شناورسازی شیر روی قهوه

 

آموزش انواع ریزش ساده

 

آموزش انواع ریزش پیشرفته

 

آموزش تخصصی آرت های هارت و تولیپ و روزتا و…

 

آموزش تخصصی قلم زنی (etching)

 

و…

مزایای آموزشی کافی پارس چیست؟

مشاوره رایگان

آکادمی کافی پارس قبل از ثبت نام به تمامی علاقه مندان مشاوره رایگان ارائه می دهد که هنرجو می تواند به راحتی پس از دریافت مشاوره بهترین تصمیم را برای شروع بگیرد.

۰۹۲۰۲۷۷۵۸۵۷

۰۹۹۶۲۰۲۸۰۳۰

کلاس آموزش نیمه خصوصی

کلاس لته آرت به صورت نیمه خصوصی و با حداکثر ۳ هنرجو برگزار می شود و این مورد باعث می شود هنرجویان بتوانند با توجه به هوش خود از کلاس بهره ببرند و به منظور تمرین و رفع اشکال در لاته آرت با استاد و دیگر هنرجویان ارتباط برقرار کنند.

کلاس تئوری و عملی با سرفصل های مناسب

تمامی مباحث و سرفصل های کلاس لته آرت به صورت تئوری و عملی همراه با تمرین و تکرار به هنرجو آموزش داده می شود. همچنین مهارت ها و تخصص ها دقیقا مناسب نیاز بازار کار به هنرجو آموزش داده می شود.

گارانتی و پشتیبانی ۵ ساله 

با شرکت در کلاس لاته آرت و دیگر دوره های آموزشی به هنرجو یک کارت گارانتی ۵ ساله داده می شود که از مزیت های منحصر به فرد آموزشگاه پارس است . هنرجو می تواند به مدت ۵ سال بدون پرداخت مبلغ و بدون قید و شرط در کلاس های رفع اشکال، تمرین و تکرار، ورکشاپ های آموزشی، تور بازدید از کارخانه شرکت کند.

آکادمی کافی پارس با ارائه کارت گارانتی سعی بر این دارد که علم هنرجو را به روز نگه داشته و در صورت بروز مشکل در تمامی دوره های آموزشی وی را پشتیبانی کند و موجب رضایت هنرجو شود.

تضمین معرفی بازار کار

آکادمی کافی پارس برای تمامی هنرجویان خود که قصد ورود به بازارکار دارند،یک شرایط ویژه در نظر گرفته تا هر هنرجو بعد از اتمام دوره آموزشی اصلا نگران آینده شغلی خود نباشند. به این صورت که آکادمی کافی پارس با توجه به ارتباطات ویژه ای که دارد، آنان را به بهترین و معتبرترین کافی شاپ  ها و رستوران ها معرفی می کند تا وارد بازار کار شوند.

مدرک معتبر لاته آرتیست حرفه ای

آکادمی کافی پارس بعد از اتمام دوره آموزشی به هنرجویان خود مدرک معتبر فنی و حرفه ای و بین المللی ارائه می دهد. این مدرک شما را به عنوان یک باریستای حرفه ای و با تخصص در زمینه لاته آرت معرفی می کند.

از مزایای ویژه این مدرک می توان به مهاجرت آسان، دریافت پروانه کسب و وام کارآفرینی اشاره کرد که بسیار مناسب هنرجویان می باشد.

سحن آخر

در آخر متوجه شدید که با تمامی مزایا و امکاناتی که آکادمی کافی پارس در اختیار شما قرار می دهد شما فقط کلاس لاته آرت این آموزشگاه را انتخاب می کنید.

آموزشگاه کافی پارس بهترین آموزشگاه باریستایی ایران است که به بهترین نحو ممکن موجب اعتماد و رضایت هنرجویان شده است.

اگر شما هم قصد دارید یک لاته آرتیست حرفه ای و متخصص باشید، همین حالا در کلاس لاته آرت آکادمی کافی پارس ثبت نام کنید و از تخفیفات ویژه آموزشی این آموزشگاه بهره مند شوید.
۰۹۲۰۲۷۷۵۸۵۷
۰۹۹۶۲۰۲۸۰۳۰

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.