تاریخ انتشار : دوشنبه 13 دی 1400 - 15:56
167 بازدید
کد خبر : 183936

۱۰۷ اقدام سازمان تأمین اجتماعی در مواجهه با کووید ۱۹

۱۰۷ اقدام سازمان تأمین اجتماعی در مواجهه با کووید ۱۹

بر اساس گزارش موسسه عالی پژوهش تامین اجتماعی، سازمان تامین اجتماعی به منظور کنترل شیوع ویروس کرونا و قطع زنجیرۀ انتقال این ویروس، تاکنون ۱۰۷ اقدام مؤثر در مواجهه با بیماری کووید۱۹ به انجام رسانده و تعداد زیادی اقدام دیگر را نیز برای این منظور در دستور کار خود قرار داده است. به گزارش ایسنا، اهم

۱۰۷ اقدام سازمان تأمین اجتماعی در مواجهه با کووید ۱۹

بر اساس گزارش موسسه عالی پژوهش تامین اجتماعی، سازمان تامین اجتماعی به منظور کنترل شیوع ویروس کرونا و قطع زنجیرۀ انتقال این ویروس، تاکنون ۱۰۷ اقدام مؤثر در مواجهه با بیماری کووید۱۹ به انجام رسانده و تعداد زیادی اقدام دیگر را نیز برای این منظور در دستور کار خود قرار داده است.

به گزارش ایسنا، اهم اقدامات این سازمان در مواجهه با کرونا، در قالب پنج دسته ارائه شده که روشن می کند چگونه سازمان تامین اجتماعی در کنترل شیوع ویروس، درمان بیماران کرونا، حمایت از کارگاه ها و اشتغال، حمایت از نیروی کار و آموزش و فرهنگ سازی، نقش بسزایی را در چارچوب منافع جمعیت تحت پوشش خود و همچنین منافع عمومی جامعه ایفا کرده است.

اقدامات سازمان تامین اجتماعی در پنج گروه؛ کنترل شیوع بیماری و قطع زنجیرۀ انتقال ویروس، خدمت رسانی به بیماران کووید ۱۹، حمایت از کسب و کارها، بنگاه های تولیدی و کارفرمایان، حمایت از کارگران و بیمه شدگان و اقدامات آموزشی، فرهنگی و پژوهشی در مواجهه با کرونا ارائه شده است.

در این راستا، ۱۰۷ اقدام سازمان تامین اجتماعی در مواجهه با کرونا معرفی شدند که حداقل ۴۰ اقدام در حوزۀ کنترل شیوع بیماری و قطع زنجیرۀ انتقال ویروس، ۲۱ اقدام در خدمت رسانی به بیماران مبتلا به کرونا، ۱۰ اقدام در حوزۀ حمایت از کسب و کارها، بنگاه های تولیدی و کارفرمایان، ۲۴ اقدام در حوزۀ حمایت از کارگران و بیمه شدگان و ۱۲ اقدام در حوزۀ آموزشی، فرهنگی و پژوهشی، بوده است.

بر اساس این گزارش؛ علاوه بر این، تعداد زیادی اقدام دیگر برای این منظور در دستور کار سازمان قرار دارد که عمدتا در زمره گروه اول و توسعۀ خدمات غیرحضوری قرار می گیرند.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.